काँग्रेस महाधिवेशन/केन्द्रीय सदस्यका उम्मेदवारहरु कस्ले कति मत पाए ?

बलराम बानियाँ
काठमाडौ, आश्विन ११ –

काग्रेस केन्द्रीय कार्य समितिमा खुल्लातर्फबाट संस्थापन (कोइराला) पक्षका १४ र देउवा पक्षका ११ जना विजयी भएका छन् । सोमबार अपरान्हतिर सम्पन्न मतगणना अनुसार उक्त नतिजा आएको हो । यसैगरी अंचलतर्फ पनि संस्थापनका ९ र देउवा पक्षका ५ जना विजयी भएका छन् ।

प्राप्त मतका आधारमा उम्मेदवारहरुको नामावली निम्न अनुसार रहेको छ । (२५ जना भित्रका विजयी भएका हुन् ।)

स्थान उम्मेदवारको नाम प्राप्त मत

१ गगन थापा २०६१

२ अर्जुन नरसिंह केसी २०३४

३ खुम बहादुर खड्का १७९१

४ शशांक कोइराला १७६७

५ प्रदिप गिरी १७४१

६ सुजाता कोइराला १७३९

७ राम चन्द्र पौडेल १७०३

८ डा. रामशरण महत १६९९

९ बालकृष्ण खाड १६०६

१० एन.पी साउद १५५६

११ डा. शेखर कोइराला १५३१

१२ महेश आचार्य १५०१

१३ डा. मिनेन्द्र रिजाल १४३५

१४ डा. प्रकाशशरण महत १३८२

१५ कृष्ण सिटोला १३७३

१६ चन्द्र भण्डारी १३६८

१७ डा. नारायण खड्का १३४०

१८ गोपालमान श्रेष्ठ १२८६

१९ बल बहादुर केसी १२८६

२० पुर्ण बहादुर खड्का १२४६

२१ शंकर भण्डारी १२१९

२२ कूल बहादुर गुरुङ्ग (केवी) ११५५

२३ मनमोहन भट्टराई १०८०

२४ ज्ञानेन्द्र बहादुर कार्की १०६८

२५ दीपकुमार उपाध्याय १०२०

२६ गोविन्दराज जोशी १००४

२७ प्रदिप पौडेल ९८३

२८ जिप छिरिंग लामा ९५५

२९ शोभाकर पराजुली ९१५

३० चक्तप्रसाद वास्तोला ९१०

३१ चिरञ्जीवी वाग्ले ८८६

३२ गुरुराज घिमिरे ८५६

३३ तारानाथ रानाभाट ८४९

३४ राम कृष्ण ताम्राकार ८४९

३५ गोविन्द भट्टराई ८२४

३६ डि.वि. लामा ८२१

३७ सुप्रभा घिमिरे ७८३

३८ शुक्रराज शर्मा ६९२

३९ ओमकार प्रसाद श्रेष्ठ ६८३

४० चिनकाजी श्रेष्ठ ६८२

४१ मदनकृष्ण श्रेष्ठ ६७२

४२ जीवनप्रेम श्रेष्ठ ६५९

४३ ढुण्डीराज शास्त्री ६४८

४४ विनयध्वज चन्द ६३८

४५ डा. राजाराम कार्की ६३५

४६ खिलानाथ दाहाल ६१५

४७ डा. रण बहादुर रावल ५८४

४८ राम चन्द्र तिवारी ५८२

४९ पूर्णकुमार शेर्मा लिम्बु ५७३

५० तारानाथ दाहाल ५५९

५१ मोख्तार अहमद ५१६

५२ विपिन कोइराला ५०२

५३ शंकरप्रसाद पाण्डे ५०२

५४ हरिबोल भट्टराई ४९१

५५ गणेशबहादुर थापामगर ४८८

५६ हस्त बहादुर मल्ल ४८७

५७ टेक प्रसाद गुरुग ४५६

५८ मित्रसेन दाहाल ४२४

५९ बालकृष्ण दाहाल ४११

६० केशरमणी पोखरेल ३८२

६१ भिम बहादुर श्रेष्ठ ३७०

६२ कृष्ण बहादुर लामा ३६३

६३ चन्द्र सिंह भट्टराई ३४९

६४ राम बहादुर विष्ट ३३४

६५ विनोद कायस्थ ३२५

६६ देवप्रसाद त्रिपाठी ३१३

६७ मार्शल जुलुम शाक्य २८१

६८ कुमार रेग्मी २६६

६९ हाजी मो. अब्दुल मियाँ २५०

७० बसन्त कुमार गौतम २४१

७१ हरि अधिकारी २३५

७२ नारायण शर्मा पौडेल २३४

७३ केशवराज कंडेल २१९

७४ अमरराज कैनी २१७

७५ दिव्यश्वरी शाह २१५

७६ अर्जुन कुमार खड्का २१४

७७ राम चन्द्र पोखरेल १९५

७८ चित्र बहादुर कार्की १८१

७९ जितेन्द्र महतो १७१

८० दामोदर गौतम १६५

८१ सम्पतलाल चौधरी (थारु) १५५

८२ पुष्पराज पराजुली १५३

८३ विकास लामा १५१

८४ इश्वरभक्त श्रेष्ठ १२७

८५ इन्द्रमणी अधिकारी १२०

८६ वीरेन्द्र प्रसाद साह ११७

८७ परशुराम पोखरेल ९६

८८ थल कुमार लिंखा ८९

८९ जित बहादुर पुरी ७४

९० श्यामसुन्दर सिंह ६५

९१ इन्द्रप्रसाद पोखरेल ६०

९२ अशोक कुमार उपाध्याय खनाल ५९

९३ प्रेम बहादुर डांगी ५९

९४ गोपाल प्रसाद सुवेदी ५७

९५ माधव प्रसाद आचार्य ५१

९६ भरत विडारी ४६

९७ बुद्धीसागर उपाध्याय २७

अंचलतर्फका विजयी र पराजित उम्मेदवारले पाएको अन्तिम मत परिणाम

१.मेची

नरेन्द्रविक्रम नेम्वाङ १३००

सुधिर सिवाकोटी ११५४

२.कोसी

आमोदप्रसाद उपाध्याय १२७५

उमेशजंग रायमाझी ९८०

३.सगरमाथा

रामकुमार चौधरी १०७५

सुवास पोखरेल ७७५

४.जनकपुर

आनन्दप्रसाद ढुङगाना ११५९

देवी न्यौपाने ६३१

५.वाग्मती

नवीन्द्रराज जोशी १३७५

ध्यानगोविन्द रन्जित ९६२

६.नारायणी

रमेश रिजाल १०८९

राजेन्द्र अमात्य ९९६

७.गण्डकी

सुरेन्द्र पाण्डे १०१७

रघु पौडेल ७८९

८.लुम्बिनी

कृष्णचन्द्र नेपाली १०८०

भरतकुमार शाह १०३९

९.धौलागिरी

अर्जनु जोशी १२८९

किरण पौडेल १०५०

१०.राप्ती

दीपक गिरी १४०९

राजेन्द्रबहादुर शाह ६१८

११.कर्णाली

जीवनबहादुर शाही १३०८

दीनबन्धु श्रेष्ठ ११९३

१२.भेरी

किशोरसिंह राठौर १०४९

हदृयराम थानी ८९१

१३.सेती

बद्री पाण्डे १११४

अर्जुनजंगबहादुर सिंह ८८५

१४.महाकाली

दिलेन्द्रप्रसाद बडु १४२७

रमेश लेखक १३३४

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*